نشست هم اندیشی اساتید هیات علمی واحد علوم و فناوری پردیس با هیات رئیسه این واحد دانشگاهی روز سه شنبه ۳۱ خردادماه ۱۴۰۱ در سالن جلسات پارک فناوری پردیس با حضور دکتر افشاری برگزار شد.

ریاست واحد علوم و فناوری پردیس دانشگاه آزاد اسلامی، در این نشست با اشاره به سیاست های توسعه محور این واحد دانشگاهی، گفت: در زمینه آموزشی و در راستای سیاست‌های توسعه‌ای دانشگاه، قصد داریم در چشم اندازی کوتاه مدت، رشته های آموزشی جدیدی که پرمتقاضی هستند را به واحد اضافه کنیم.

وی ادامه داد؛ در حال حاضر ۲۲ رشته که اغلب در حوزه‌ هنر می‌باشد، درخواست داده شده است. این رشته‌ها در واحدهای دیگر دانشگاه آزاد اسلامی با استقبال کمتری مواجه هستند اما در واحد علوم و فناوری پردیس ما میزبان آن رشته‌ها خواهیم بود و مخاطب و متقاضیان آن را داریم.

دکتر افشاری همچنین با اشاره به تهیه تفاهم‌نامه همکاری واحد علوم و فناوری پردیس با سایر واحدهای استان تهران دانشگاه آزاد اسلامی، بیان کرد: ما تفاهم نامه همکاری مشترک با سایر واحدهای استان تهران را در دست تهیه داریم تا بتوانیم دانشجویان بیشتری را جذب کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر «جذب دانشجو» توسط واحد علوم و فناوری پردیس، گفت: بدلیل موقعیت دانشگاه و هم جواری با پارک فناوری پردیس بعنوان بزرگ‌ترین اکوسیستم فناوری کشور، یک مزیت ممتاز برای واحد به حساب می‌آید تا دانشجویان علاوه بر گذراندن دوره تحصیل خود تعامل نزدیکی نیز با اکوسیستم پارک فناوری داشته باشند.