بسم الله الرّحمن الرّحیم
والحمدلله ربّ العالمین و صلّی الله علی محمّد و آله الطاهرین سیّما بقیة الله فی‌الأرضین
یا مقلّب القلوب والأبصار، یا مدبّر اللیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال حوِّل حالنا إلی أحسنِ الحال
نوروز باستانی که مقارن با میلاد موفورالسرور بقیه الله الاعظم روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء گردیده است، نویدبخش سالی میمون و مبارک برای ایرانیان است. سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال "تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین "مزین گردید.
اینجانب ضمن تبریک سال جدید خدمت تمامی همکاران، اساتید و اعضای هیات علمی وهمچنین دانشجویان عزیز و دانش آموختگان این واحد دانشگاهی، سالی پر خیر و برکت همراه با عافیت و سلامتی و آرامش برای شما عزیزان در کنار خانواده محترمتان از خداوند متعال آرزومندم.
همانگونه که می دانید واحد علوم و فناوری پردیس از چند ماه گذشته همگام با سند تحول دانشگاه و همچنین گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس این نهاد برخواسته از انقلاب اسلامی حرکتی آغاز نموده است که بی شک مشارکت و همراهی شما عزیزان نقش مهم و ماندگاری به جا خواهد گذاشت .
در این مسیر نورانی، دانشگاه علوم و فناوری پردیس تمامی اهتمام و تلاش خود را به منظور تحقق شعارسال به کار خواهد بست تا در سایه الطاف خداوند و همت عالی اساتید و اعضای محترم هیات علمی، کارکنان کوشا و دانشجویان با انگیزه و به مدد پشتیبانی فناوری و بر اساس سند تحول دانشگاه در این جهاد علمی و مقدس نقش مهم و به سزایی را ایفا نماید تا مقدمات تولید ثروت و افزایش کیفیت زندگی همکاران و دانشجویان این دانشگاه را فراهم نماید.
رجاء واثق داریم تمامی این تلاش ها مورد عنایت حضرت حق جل و علاء و الطاف خفیه بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار خواهد گرفت.

#دانشگاه
#تولید
#فناوری
#نوآوری
#گام_دوم
#تولید_دانش_بنیان_اشتغال_آفرین
#دانش_بنیان
#اشتغال