درباره من

سلام، من حامد افشاری متولد 1356 هستم. تخصص دانشگاهیم مهندسی بیوسیستم هست و در سال 85 دکتری گرفتم. یکسال قبل از اتمام دکتری ازدواج کردم و خدا رو شکر همسر صاحب دانش و همراهی دارم که مشوق من در همه فعالیت هاست. الان صاحب دو فرزند عزیز به نام هدی جان و آقا محمدطاها هستم. مقطع لیسانس خودم رو در دانشگاه شیراز، فوق لیسانس رو در دانشگاه تهران و دکتری رو در دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات گذروندم. در تمامی مقاطع سعیم این بوده که فعالیت تحصیلیم رو به نحو احسن انجام بدهم. از انتهای سال 81 بورسیه دانشگاه ازاد در مقطع دکتری و هیات علمی این دانشگاه شدم. الان هیات علمی دانشگاه آزاد هستم و در این دانشگاه سمتهای متعددی مانند مدیر گروه، معاون دانشکده، مدیر مرکز رشد، معاون مرکز فناوری های پیشرفته، مدیرکل پژوهشکده مرکزی و مدیرکل فناوری و تجاری سازی دانشگاه را بر عهده داشته ام.  از سال 82 در کنار گذراندن مقطع دکتری با فناوری نانو آشنا شدم و از همون زمان در کنار رشته تحصیلیم در حوزه مدیریت فناوری نانو و تحقیقات در این حوزه هم فعالیت کردم. با بیشتر شرکتها و فناوران نانویی آشنا هستم. در همین حین در سال 92 مدیرعامل کریدور خدمات فناوری شدم و در آن مجموعه هم علاوه بر خدمات به شرکتهای دانش بنیان، کریدور صادرات رو برای توانمندسازی شرکتها در حوزه صادراتی راه اندازی کردم. در  13 دوره دبیر نمایشگاه نانو در سطح ملی و بین المللی بودم. بیش از 23 کشور دنیا سفر کرده ام و با فعالیت ها و سیاست های فناورانه این کشورها آشنا شده ام. نمایشگاه های متعدد فناوری را در این کشورها حاضر شده ام و پاویون های ایران را در حوزه فناوری نانو، تجهیزات پزشکی و سایر حوزه های فناوری مدیریت کرده ام. الان هم در هلدینگ سرمایه گذاری خطرپذیر برسام تک به عنوان مدیرعامل در خدمتتون هستم.

اکنون علاقمندم با تحربیاتم در دانشگاه و در اکوسیستم نوآوری و فناوری ایران در راستای آگاهی افزایی و انتقال تجربه در این سایت مطالب مفید و آموزشی قرار دهم و تعامل سازنده ای رو با فناوران، شرکتهای دانش بنیان، استارت آپها، دانشجویان و اساتید برقرار کنم.

چشم‌اندازی درخشان در عرصه نوآوری و فناوری ایران

در صورت نیاز به هرگونه تعامل و مشاوره ابتدا در سایت ثبت نام نمایید و پیام خود را قرار دهید .ما در سریع ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.

درخواست مشاوره کسب و کار